
| Farve: | Grøn |
| Fatning: | E10 |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Watt: | 0,2W |
| Højde: | 11,5 cm |
| Diameter: | 5 cm |
| Længde: | 16,8 cm |
| Ledningslængde: | 1,5 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 1,13 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 416-95 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn