
| Fatning: | E14 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Watt: | 10W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 145 cm |
| Bredde: | 40 cm |
| Dybde: | 30 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 4,6 kg |
| Produktionsland: | PL |
| Model gulvlampe: | Dekoration |
| Vare-ID: | 1186/LP |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn