
| Farve: | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Watt: | 0.4 |
| Højde: | 20 cm |
| Bredde: | 270 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 27 |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 1,03 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 612-17 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn