
| Farve: | Beige |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 15W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 20 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Dybde: | 12 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Stål, Jute |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Vare-ID: | 66400-102 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn