
| Farve: | Hvid |
| Batteritid: | 6-10h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 5W |
| Højde: | 37 cm |
| Længde: | 35 cm |
| Dybde: | 17 cm |
| Lumen: | 220lm |
| Materiale: | ABS plast |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4058075321267 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn