Skab en stilfuld og stemningsfuld atmosfære med denne papirlanterne i beige. Med sine ni spidser og en generøs diameter på 115 cm bliver den et smukt blikfang i vinduet eller hængende i rummet. Det enkle, elegante design spreder et blødt og behageligt lys, der giver en harmonisk følelse i advent og jul. En tidløs dekoration, der passer ind i både moderne og klassiske hjem. Leveres med en 5m hvid ledning og stik. Lyskilde medfølger ikke.

| : | Beige |
| Fatning: | E14 |
| Type stjerne: | Hængende |
| Ophæng: | Inkluderet |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Diameter: | 115 cm |
| Dybde: | 24,5 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| Materiale: | Papir, plastik |
| Produktvægt: | 0,56 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 5947-970 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn