
| Farve: | Guld |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 170.5 cm |
| Bredde: | 20 cm |
| Længde: | 23 cm |
| Ledningslængde: | 260 cm |
| Materiale: | blødt stål, glas |
| Produktvægt: | 1.21 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Dekoration |
| Vare-ID: | EU94040-3GO |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn