
| title_da: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 20W |
| Højde: | 80 cm |
| Bredde: | 19 cm |
| Dybde: | 3,5 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 0,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | WX51352B |





Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn