
| title_da: | Antracit |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 11W |
| Højde: | 9 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 1180lm |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Bevægelsessensor |
| Vare-ID: | 676960142 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn