
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | 20W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 12 cm |
| Diameter: | 10.3 cm |
| Materiale: | Aluminium |
| Produktvægt: | 1.195 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 915001807703 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn