
| : | Sort/guld |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Diameter: | 50 cm |
| Ledningslængde: | 120 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 5,1 kg |
| Vare-ID: | 4200350-4007 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn