
| Farve: | Stål |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 12W |
| Højde: | 28 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Længde: | 5,4 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 650lm |
| Materiale: | Stål |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Rundstrålende |
| Vare-ID: | 4058075477858 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn