
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Jord |
| Watt: | 0,06W |
| Højde: | 15 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Dybde: | 12 cm |
| Lumen: | 60lm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,41 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 480-62 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn