
| : | Champagne |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 10W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 57 cm |
| Bredde: | 20 cm |
| Længde: | 25 cm |
| Materiale: | Stål, glas |
| Produktvægt: | 2,15 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | EU22121-1BK |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn