
| : | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Lysfarvetone: | Hvidt Lys |
| Watt: | 4,2W |
| Højde: | 3,9 cm |
| Diameter: | 5,2 cm |
| IP-klassificering: | IP21 |
| Lumen: | 310lm |
| Materiale: | Aluminium, plastik |
| Kelvin: | 3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0,09 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7476922 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn