
| : | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Lysfarvetone: | Varmhvidt Lys |
| Watt: | 1,2W |
| Højde: | 2,1 cm |
| Diameter: | 3 cm |
| IP-klassificering: | IP21 |
| Lumen: | 100lm |
| Materiale: | Aluminium, plastik |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvægt: | 0,012 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7475339 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn