
| : | Taupe |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | 50W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 14 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Længde: | 28 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 1 kg |
| Antal lamper i spotlight: | 2 |
| Produktionsland: | CN |
| Model Spotlight: | Ret |
| Vare-ID: | 53914/02/41 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn