
| Farve: | Hvid |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 80 |
| Højde: | 8 cm |
| Bredde: | 68 cm |
| Længde: | 78 cm |
| Lumen: | 4100 |
| Materiale: | Metal, akryl |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 2.97 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | MOD015CL-L80W |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn