
| Farve: | Lyst træ |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 10 cm |
| Diameter: | 38 cm |
| Materiale: | metal, træ |
| Produktvægt: | 0.82 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 99489/75 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn