
| Farve: | Messing |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Produkttype: | Parafinbelysning |
| Kategori: | Loftlampe |
| Højde: | 58 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Ledningslængde: | 50 cm |
| Materiale: | Poleret messing, glas |
| Produktvægt: | 0.8 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 0232M |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn