
| Højde: | 11 cm |
| Bredde: | 2,2 cm |
| Diameter: | 3,1 cm |
| Dybde: | 2,2 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0.01 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 1307779 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn