
| Farve: | Chrom |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 26W |
| Højde: | 180 cm |
| Diameter: | 25.5 cm |
| Længde: | 38 cm |
| Ledningslængde: | 204.5 cm |
| Lumen: | 2500 |
| Materiale: | metal |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 4.6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Uplight |
| Vare-ID: | G93011/13 |




Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn