
| Farve: | Røgfarvet |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 120 cm |
| Bredde: | 13,5 cm |
| Længde: | 88 cm |
| Materiale: | K5 krystaller, metal |
| Produktvægt: | 5,53 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 30220446 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn