
| : | Taupe |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 16W |
| Højde: | 23 cm |
| Længde: | 28,5 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Lumen: | 810lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 2700K/4000K |
| Produktvægt: | 0,75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 78502/14/41 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn