Traditionel trælysestage med fine detaljer. Med sine 7 lyskilder giver lysestagen en hyggelig belysning og en hjemlig julestemning. Dette produkt er FSC®-certificeret. Leveres med 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 7 udskiftelige E10-pærer (34V).

| Farve: | Grøn |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 39 cm |
| Længde: | 43 cm |
| Dybde: | 6,5 cm |
| Ledningslængde: | 1,8 cm |
| Materiale: | Træ |
| Produktvægt: | 0.7475 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 154-43-1 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn