
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 20 cm |
| Bredde: | 27 cm |
| IP-klassificering: | IP21 |
| Materiale: | jern |
| Produktvægt: | 1.5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Krystal |
| Vare-ID: | 106063 |




















Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn