
| Farve: | Røgfarvet |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Højde: | 25,5 cm |
| Diameter: | 32 cm |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 66925-15-14 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn