
| Farve: | Chrom |
| Ophæng: | Hænges på loftkrog |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 14,5 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Materiale: | Metal, akryl |
| Produktvægt: | 1,8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 16702-20 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn