
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 12W |
| Højde: | 6.5 cm |
| Diameter: | 33 cm |
| Lumen: | 1500 |
| Materiale: | metal, plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0.81 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | G97013/06 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn