
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Med fjernbetjening (inkluderet) |
| Watt: | 60W |
| Højde: | 8.5 cm |
| Diameter: | 49 cm |
| Lumen: | 6800 |
| Materiale: | metal, plast |
| Kelvin: | 3000-6500K |
| Produktvægt: | 1.75 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | G97014/76 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn