
| Farve: | RØD |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Højde: | 32 cm |
| Bredde: | 14,5 cm |
| Dybde: | 16,5 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0.57 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 6249-103 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn