
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Bærbar |
| Watt: | 0,5W |
| Højde: | 26,5 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Ledningslængde: | 150 cm |
| Lumen: | 10lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.43 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 483-37 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn