
| Farve: | Brun |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 9 |
| Højde: | 5 cm |
| Bredde: | 90 cm |
| Dybde: | 90 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Installation væglampe: | Leveres med ledning og EU-stik |
| Materiale: | Papir |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1.8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 132706 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn