Staffans fåalar er en smuk trælysestage med 5 lys. En dekorativ lysestage, der spreder en dejlig julestemning i hjemmet. Placer den i vinduet eller på skænken. Leveres med en 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Inkluderer 5 udskiftelige E10-pærer på 55V.

| : | Hvid |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 29 cm |
| Længde: | 45 cm |
| Dybde: | 10,7 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Træ, metal, plastik |
| Produktvægt: | 1,22 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 656-85 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn