
| Farve: | Nikkel |
| Fatning: | E27 |
| Fremstillet i Europa: | Ja |
| Produkttype: | Elektrisk belysning |
| Kategori: | Badeværelseslampe |
| Watt: | 20W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 23 cm |
| Længde: | 33 cm |
| Dybde: | 18 cm |
| IP-klassificering: | IP21 |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Forniklet messing |
| Produktvægt: | 0.4 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Vare-ID: | 0482Q5 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn