
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 12,2W |
| Højde: | 160 cm |
| Bredde: | 16 cm |
| Længde: | 16 cm |
| Ledningslængde: | 250 cm |
| Materiale: | metal/akryl |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1.65 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Dekoration |
| Vare-ID: | 19401-15 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn