
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Lyskilder: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Højde: | 45 cm |
| Bredde: | 30,5 cm |
| Dybde: | 6,5 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 127101/7-80 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn