Spred julehygge med denne charmerende bamse i vintertøj! Den rummer et farvestrålende og skinnende juletræ, der skaber en hyggelig atmosfære. Batteridrevet (3xAA – ikke inkluderet) med 6 timers timer. Brændetid ca. 50 timer. En legende og stemningsfuld juledekoration til hele familien! Integreret LED-belysning.

| title_da: | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Højde: | 66 cm |
| Bredde: | 41,5 cm |
| Dybde: | 31 cm |
| Lumen: | 2lm |
| Materiale: | Polyresin |
| Produktvægt: | 6.2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4170-000 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn