
| Farve: | Flerfarvet |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 5 |
| Højde: | 34 cm |
| Bredde: | 26 cm |
| Længde: | 29 cm |
| Materiale: | Stål |
| Produktvægt: | 2,6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4058075838802 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn