
| Batteritid: | 6-10h |
| Fatning: | Integreret LED |
| Godkendt til udendørs brug: | Ja |
| Watt: | 2,5W |
| Højde: | 30 cm |
| Diameter: | 11 cm |
| IP-klassificering: | IP54 |
| Lumen: | 200 lm |
| Materiale: | Aluminium|Acrylonitril butadien styren (ABS) |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 2700 / 4000 / 6500 K |
| Produktvægt: | 0.52 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4099854185366 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn