
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 15W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 8,1 cm |
| Bredde: | 100 cm |
| Diameter: | 18,4 cm |
| Længde: | 210 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Materiale: | Stål |
| Produktvægt: | 2.8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 20338-143 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn