
| Farve: | Sølv |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Rummets størrelse: | 20-36m² |
| Belysning i loftventilator: | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ja |
| Watt: | 51W |
| Højde: | 32 cm |
| Diameter: | 132 cm |
| Lumen: | 1200lm |
| Materiale: | Titanium, ABS |
| Kelvin: | 3000K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 6,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7827040 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn