
| Fatning: | E27 |
| Watt: | 10W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 27,8 cm |
| Bredde: | 26 cm |
| Dybde: | 34,3 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Kobber, glas |
| Produktvægt: | 2,3 kg |
| Produktionsland: | SE |
| Model Udendørslampe: | Rundstrålende |
| Vare-ID: | 7705632 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn