
| : | Hvid |
| Fatning: | GU10 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 7,5W |
| Højde: | 6,8 cm |
| Diameter: | 8,75 cm |
| Materiale: | Aluminium, plastik |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0,15 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 7477957 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn