
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Watt: | 1,8W |
| Højde: | 60 cm |
| Diameter: | 60 cm |
| Dybde: | 20 cm |
| Ledningslængde: | 50 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0.2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 612-52 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn