Lys vinteren op med denne charmerende julemand i akryl med rensdyr! Med 40 varme hvide LED-lys og detaljer som ski og julemandshue spreder figurerne både humor og julestemning. IP44-klassificeringen gør dem perfekte til både indendørs og udendørs brug. En legende og stemningsfuld dekoration, der vil være et elsket element i julebelysningen! Transformer medfølger med 5m hvid ledning og stik. Integreret LED-belysning.

| Farve: | RØD |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Nej |
| Brug af julebelysning: | Udendørs |
| Højde: | 23,5-24,5 cm |
| Bredde: | 23-26 cm |
| Dybde: | 9-15,5 cm |
| Ledningslængde: | 500 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 2,5lm |
| Materiale: | Plast |
| Kelvin: | 2500K |
| Produktvægt: | 0.8 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 6239-103 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn