
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 15W |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 150 cm |
| Diameter: | 23 cm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Generel belysning |
| Vare-ID: | 404300332 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn