
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 40W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 19 cm |
| Bredde: | 22 cm |
| Dybde: | 22 cm |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 1,4 kg |
| Antal lamper i spotlight: | 4 |
| Produktionsland: | CN |
| Model Spotlight: | Firkantet |
| Vare-ID: | 804300432 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn