
| Farve: | Grå |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 7W |
| Diameter: | 35 cm |
| Dybde: | 3 cm |
| Lumen: | 450 |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Aluminium, skum, tekstil |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Kelvin: | 2700K |
| Vare-ID: | 01207 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn