
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E27 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 6 |
| Højde: | 110 cm |
| Bredde: | 10 cm |
| Længde: | 100 cm |
| Materiale: | Metal, træ |
| Produktvægt: | 2,68 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 43513 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn